Pehmed aknad

                                                    

 

Üks meie ettevõtte töösuundi on lehtlate ja katusealuste klaasimine polüvinüülkloriidist (PVC) elastsete akendega. Elastsetel akendel on kujuteldamatult head omadused ning need kaitsevad teie katusealust ilmastiku soovimatute mõjude eest. Elastsete akende valmistamisel kasutatakse täiesti uusi tehnoloogiaid, tänu millele muutuvad pehmed aknad hingavaks.

 

Pehmed aknad on väga funktsionaalsed. Nende abil saab muuta teie katusealuse välimust. Meie maa asub põhja laiuskraadidel, mistõttu saab lähedaste ja sõpradega õues aega veeta võid mõnel kuul aastas. Elastsete akende abil saate aga seda ilusat aega pikendada ja pidada varikatuse all grillipidu isegi hilissügisel. Tänu akende materjali kaitsvatele omadustele ei tungi külm õhk katusealuse klaasitud ossa ja soe õhk ei pääse selle alt välja. Samuti väärib märkimist, et tugevad paduvihmad ega puhangulised tuuleiilid ei riku enam teie olemist lähedaste ja sõprade seltsis ning te saate alati halva ilma eest katuse alla varju minna.

 

Vajaduse korral saate elastsed aknad lihtsasti küljest ära võtta. Selleks ei ole tarvis mingeid erilisi ega spetsiaalseid vahendeid. Meie aknad on ülimalt vastupidavad ja kergesti hooldatavad.

 

Elastsete akende tehnilised omadused:

- Valguse läbilaskvus kuni 90%.

- Suur rebenemis- ja venimiskindlus.

- Vastupidavus temperatuuri kõikumistele vahemikus −30 kuni +60 kraadi.

- Tugev ultraviolettkiirguse vastane kaitse.

- Tuul ei puhu läbi.

- Ei märgu.

- Ei vaju lönti.

 

Meie ettevõte pakub teile võimalust soetada endale kohvikule või restoranile mõeldud elastsed aknad. Nende abil saate teha avatud terrassi õdusaks. Kohviku- ja restoranikülastajatele meeldib veeta aega avatud terrassil, hingata värsket õhku ja nautida lähedaste inimeste seltskonda. Kahjuks saab aga ilmastikutingimuste tõttu avatud terrassil aega veeta vaid lühikest aega – ainult soojadel kuudel. Kui tellite endale meie aknad, saate avatud terrassi kasutamise aega tunduvalt pikendada ning rõõmustada sellega oma kliente.

 

Elastsete akende abil saate jaotada terrassi ka mitmeks tsooniks: näiteks suitsetajate ja mittesuitsetajate tsooniks.

 

Elastsed aknad on kiirelt ülespandavad, ent samuti saab need vajaduse korral väga lihtsalt küljest ära võtta või rulli kerida. Näiteks palaval suvepäeval saate elastsed aknad eest ära võtta, kerides need lihtsalt rullikule. Kui aga tõuseb tugev tuul või hakkab sadama, saate need taas lahti kerida ja spetsiaalsete kinnitite abil kinnitada. See on väga lihtne ja ei nõua mingeid professionaalseid oskusi.

 

Meie aknaid on lihtne hooldada. Tarvitseb need vaid niiske lapiga üle tõmmata ja need on nagu uued. Elastseid aknaid valmistatakse kaasaegsetest keskkonnasõbralikest materjalidest. Saame täita teie tellimuse lähtuvalt teile vajalikest mõõtudest. Pöörduge vaid meie poole ning teie verandal või terrassil saab olema soe ja mõnus praktiliselt aasta ringi!  

 

                                                     

 
© BIGA Trade
Jaga sõpradega